Державне пiдприємство «Вугiлля України»
Створене згiдно наказу Мiнiстерства палива та енергетики України вiд 14 листопада 2003 року № 669 з метою удосконалення господарського механiзму реалiзацiї вугiльної продукцiї.Докладніше...

Новости
   
 

У Міненерговугілля обіцяють відмовитися від електрики й вугілля з Росії
Friday, 17 April 2015
В Міненерговугілля планують відмовитися від імпорту електроенергії з Росії та не відновлювати імпорт вугілля.
 
Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелик, передає Еспресо.TV.
"Ми в балансі (в розробленому відомством проект прогнозного балансу електроенергії на 2015 рік) ставимо за залишковим принципом імпорт, тобто він поставлений нуль практично за всіма місяцями. Ми сподіваємося, що імпорт електроенергії та вугілля здійснювати не будемо", - сказав журналістам в Києві в п'ятницю.
У той же час Светелік не виключив, що у разі виникнення форс-мажорних ситуацій імпорт електроенергії все ж буде здійснюватися.
Заступник міністра зазначив, що з квітня Україна практично повністю припинила імпорт електроенергії з Росії.
У той же час Светелік уточнив, що мізерні обсяги поставок російської електроенергії збережуться, щоб зберегти укладений з ВАТ "Інтер РАО" контракт.
"Якщо ми робимо нуль, тоді імпортного контракту немає. Ми, грубо кажучи, 5 млн кВт-годин залишаємо в місяць - це все одно, що нуль - інакше втратимо контракт", - уточнив заступник голови Міненерговугілля України.
Нагадаємо, наприкінці грудня 2014 ВАТ "Інтер РАО" і держпідприємство "Укрінтеренерго" уклали договір на експорт електроенергії з ЄЕС Росії в об'єднану енергетичну систему (ОЕС) України. Річний контракт передбачає рівномірний графік поставок об'ємом до 1,5 ГВт. Паралельно з метою надійного та безперебійного енергопостачання Криму укладена друга угода між дочірньою структурою "Інтер РАО" - "Центром здійснення розрахунків (ЦОР) - і" Укрінтеренерго ".

Джерело expres.ua
 
< Prev   Next >Чи відповідає Ваша робота тій професії, яку Ви отримали в учбовому закладі?
 
Чи довіряєте Ви передвиборним соціологічним опитуваннямі
 © 2003-2022 Державне Пiдприємство "Вугiлля Украiни."